Hyundai Yetkili Servis

Tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman kadromuzla Hyundai kalitesinden taviz vermeden aracınızın bakım, mekanik ve hasar onarımlarının yanı sıra estetik uygulama hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

Hyundai’nızı ve sizi seviyoruz!

Servisimizde bakım veya onarım işlemlerini gerçekleştiren araçların iç dezenfeksiyon işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

  • Kapınızdaki Servis Hyundai

Kapınızdaki Servis Hyundai ile aracınız evinizin önünden alınır ve gerekli işlemler en kısa sürede yapıldıktan sonra size teslim edilir.

  • Ücretsiz Check-Up

Hyundai’nizi, yetkili servisimiz aracılığı ile check-up’tan geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? Yetkili teknik servisimiz aracılığı ile yaptırabileceğiniz ücretsiz check-up ile Hyundai’nizin ayrıntılı bir şekilde incelenir. Herhangi bir sorun tespit edilmediği takdirde kısa süre içerisinde bilgilendirilir ve arabanızı alabilirsiniz. Onarılması ya da değiştirilmesi gereken parçalar ise bilginize sunulur. Değiştirilme ya da onarım için talep oluşturmanız durumunda ise en kısa sürede gerekli işlemler yapılır.

  • Ön Muayene Kontrol

Hyundai sahipleri zorunlu periyodik araç muayenesine yetkili servisimizde Hyundai Ön Muayene Kontrol Hizmeti ile önceden eksiksiz hazırlanıyor. 

  • Blue Card

Şimdi Blue Card sahibi olun, Hyundai’niz yuvaya %30 servis avantajıyla dönsün.

  • Hyundai Kasko 

Sigorta ve Yetkili Servis hizmetini tek çatı altında toplayan Hyundai Kasko ile aracınızın tüm onarımlarının Hyundai Yetkili Servisi’mizde yapılmasını güvence altına almanız mümkün.

SÖZ VERİYORUZ

Sözümüz SÖZ!

Hyundai olarak tüm müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışacağız.

Fabrikalarımız ile dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de yıllardan beri değer yaratıyoruz. Sizlerle olan ilişkilerimize ve bize katkılarınıza da değer veriyoruz. Bu nedenle de memnuniyetinizi sağlamak için;

Sizi pür dikkat ve özenle dinleyeceğimize,

Temiz, güvenli ve dostça bir ortamda hizmet vereceğimize,

Mümkün olan en yakın ve uygun tarihte randevu vereceğimize,

Tahmini araç teslim zamanını ve fiyat bilgisini herhangi bir karmaşaya mahal vermeyecek şekilde ileteceğimize,

Aracınızda ek maliyet oluşturabilecek herhangi bir işlemi onayınızı almadan yapmayacağımıza,

Sizi her zaman güler yüzle karşılayacağımıza,

Aracınız ile ilgili yapılan her türlü onarım ve masrafı, anlaşılır bir dille detaylı şekilde açıklayacağımıza,

Aracınızı belirttiğimiz zamanda ve temiz bir şekilde teslim edeceğimize,

Hizmetlerimizle ilgili memnuniyetinizden emin olmak ve görüşlerinizi almak için 3 iş günü içerisinde size arayacağımıza söz veririz.